Starobohnicke vanocni teseni 16 prosince 2018 namesti pred kostelem sv Petra a PavlaSrdečně vás zveme na již desáté jubilejní Starobohnické vánoční těšení, které se bude konat v neděli 16. prosince od 12:00 do 18:00 na náměstí ve Starých Bohnicích.

Už nyní se můžete těšit na bohatý hudební program, tradiční tombolu, vánoční divadelní hru, nebo živý betlém. Součástí letošního ročníku této oblíbené předvánoční akce bude doprovodný program jako je výroba svíček, malování a zdobení perníčků, výroba vánočních ozdob a výtvarná dílna ve spolupráci s Klubem lidové tvořivosti Praha. Těšit se letos můžete na vánoční koncert Báry Basikové s kapelou. Třetí adventní neděli tak strávíte ve sváteční náladě blížících se vánočních svátků.

Akce probíhá v partnerské spolupráci ŘK farnosti sv. Petra a Pavla v Bohnicích a Odboru kultury MČ Praha 8. Letošní ročník Starobohnického vánočního těšení je pod záštitou starosty MČ Prahy 8 pana Ondřeje Grose. Děkujeme také všem sponzorům akce uvedeným na plakátu, kteří věnovali ceny do tomboly. Podrobné informace naleznete na Facebooku farnosti a na webových stránkách MČ Praha 8. -pp-

FB udalost