Uzavíráme sponzorský program Charity Praha u dívky Bhagyashre Yeshappa.

Bhagyashre se narodila 7. 12. 2003 a žila v obci Santhpur. Ukončila 10. ročník s dobrými známkami. Od doby, co neměla rodiče, její prarodiče se rozhodli ji provdat. Má dobrého manžela, který ji bude v budoucnu sám podporovat. Bhagyashre plánuje studovat počítačovou problematiku. Bude bydlet v rodině.
  Projekt Adopce na dálku jí pomohl ve studiu, tak dlouho, jak to bylo zapotřebí. Byly jí uhrazeny poplatky, knihy, školní uniforma, školní brašna i další náležitosti. B. se snažila zapojit se co nejlépe do mnoha letních táborů i do programu kariérního doprovázení a do výukového programu. Studijní cesta jí umožnila zařadit se mezi ostatní studenty a rozvíjet svou osobnost. Ačkoli pocházela z malé vesnice, úsilím v docházce do školy dosáhla dobrého vzdělání. Velmi ji potěšil také sponzorský dárek  k vánočním svátkům. Odvahu jí dodal i dopis od milujících sponzorů. Takže jí celý sponzorský program pomohl v osobním růstu a v maximu životních změn. Takového stupně ve snaze pracovat na sobě by nedosáhla bez podpory darované sponzorstvím.
  Jsme vám vděčni za vaši lásku a oběť, jimiž jste způsobili změnu v jejím životě. Děkujeme vám. Ať vám Bůh žehná!

Podepsán otec David, koordinátor BalajotHi programu v KRIPALAYA-DOMĚ BISKUPA, Kotnoor Village, KALABURAGI – 585 102, stát Karnataka, Indie.
-pp-